Zirgynas Rukas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Zirgynas Rukas

Pats nuostabiausias Lietuvos Zirgynas!!!
 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Van goht santa rita [sav. mylzhorsiukus]

Go down 
5 posters
AutoriusPranešimas
vilyte
Isjodinejimo trenere
Isjodinejimo trenere



Pranešimų skaičius : 64
Join date : 2008-02-17

Van goht santa rita [sav. mylzhorsiukus] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Van goht santa rita [sav. mylzhorsiukus]   Van goht santa rita [sav. mylzhorsiukus] EmptyPir. 02 18, 2008 4:13 am

[i]1.Van goht santa rita
2.kumelė
3.hanoveris
4.4metai
5.parodos
6.labai graži ir talentinga kumelė turi gražius aliurius tik gaila nieks jos nemokino išjodinėjimo.
Van goht santa rita [sav. mylzhorsiukus] Bergren1 :lol!:


Paskutinį kartą redagavo , Pir. 02 18, 2008 8:17 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Mylzhorsiukus




Pranešimų skaičius : 104
Join date : 2008-02-16

Van goht santa rita [sav. mylzhorsiukus] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Van goht santa rita [sav. mylzhorsiukus]   Van goht santa rita [sav. mylzhorsiukus] EmptyAntr. 02 19, 2008 1:16 pm

Ateinu pas kumele su balnu ir kamana.
-Labas tu man patinki dar labiau eisim pajot as tave pravedziosiu nes jau ir taip apsikai garda - pasakau arkliui ir jis buvo izeistas.Jis man spiria as jam spiriu atgal.tada ikisu du pirstus i nosi ir ji pradeda ciaudet.dar patasau ir ji apsiramina :twisted: bet ji nenusiramino :!: pilnai;
islindo pro mano kojas ir isbego is gardo :monkey: :!: :!: as ja vyjausi bet staiga paslydau ir nuslydau i sona.kumele issigandus baisaus trenksmo atleke prie anes man padeti :bball: bet as griebiu santa rita uz koju ir ja pargriaunu ji pradeda rekti ir bando stotis bet as jai sumaitinu momento ir pagaliau ji uzsiciaupia...tada uzmovus petnesas istempiu is gardo.
-zinosi kaip prie mane sokinet :twisted: - surekiu jai i ausi ir ji trumpam apkursta nes as kuri laika dainuoju.tada uzdedu ant nugaros skudura ir priklijavau balna. uzmovau kamanas su gelezim ir paemus uz petnesu sniurooo isvedziau ja.
:star:
parvedu kumelle.ji garde atejus padaro sysi.pavalau su koja sysi ir nuejau atitirpdinti balno atitirpdinus nuplesiau kamanas ir kazkur numeciau.tada nulaiziau kumelei kuna nes ji buvo prakaituota ir nesvari,padaviau jai kelis kibirus cepelinu,kad zinotu kas yra tikras maistas.tada uzkemsu gertuve kefyru ir ji issauna.
-ai nu kaip tyngiu cia tvarkyt - pasakiau ir istraukus is kisenes momento pripyliau j i garrda,pakraikus garda momentu isejau
Atgal į viršų Go down
ciunga




Pranešimų skaičius : 4
Join date : 2008-02-20

Van goht santa rita [sav. mylzhorsiukus] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Van goht santa rita [sav. mylzhorsiukus]   Van goht santa rita [sav. mylzhorsiukus] EmptyTr. 02 20, 2008 6:38 am

Pizdiec tu nesveikia duot zirgui cepus ir kefyra.
Blet daune nesveika pagalvok ka zirgai valgo.
Zirgai eda avizas,cukru,siena,zole bet tik ne kefyra. :santa:
Atgal į viršų Go down
Miniracing
Admin



Pranešimų skaičius : 321
Join date : 2008-02-15

Van goht santa rita [sav. mylzhorsiukus] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Van goht santa rita [sav. mylzhorsiukus]   Van goht santa rita [sav. mylzhorsiukus] EmptyPir. 03 03, 2008 12:29 pm

Pamiršai pasirūpinti savo žirgu!
Jei per šią savaitę jos neprajosi ji bus konfiskuota!
Atgal į viršų Go down
https://rukasz.forumlt.com
Solarisma




Pranešimų skaičius : 25
Join date : 2008-02-18

Van goht santa rita [sav. mylzhorsiukus] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Van goht santa rita [sav. mylzhorsiukus]   Van goht santa rita [sav. mylzhorsiukus] EmptyŠt. 05 31, 2008 9:44 am

Ateinu su Norhlomu ir pririshu jy netoliese. Tada pasijamu Santa Ritos kantara su strichu ir ishisivedu ja y taka. Mano erzilas jau megina lipt ant jos kol jos dar nepririsau, tad greit sumazgiju kumle ir atrishuy Norholma, tas be vargo uzsiropscia ir daro kumele... Santa ryta jy nuspira, bet jis vel uzsiropscia... Galiausiai jau koky dvideshimta karta uzhlipa ir megina per prievarta ykisth
- Uzteks,- pririshu erzila netoliese ir atmazginusi yvedu kumele y garda. Duodu jai morka ir atrisusi ishsivedu erzhila ieshkot daugiau kumeliu
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Van goht santa rita [sav. mylzhorsiukus] Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Van goht santa rita [sav. mylzhorsiukus]   Van goht santa rita [sav. mylzhorsiukus] Empty

Atgal į viršų Go down
 
Van goht santa rita [sav. mylzhorsiukus]
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Vektoras (sav.Mylzhorsiukus)
» Slatnaja Krasnaja [ sav.Mylzhorsiukus ]

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Zirgynas Rukas :: Zirgynas :: Arklides-
Pereiti į: